Fk Klánovice-TJ Jižní Město Chodov 1:3 (0:1)

z pen.Heřmánek-??????,??????,?????

sestava FKK:Antoš-Vydiečan,Mareška,Horňák,Maielo-

Fiala(Lorenc),Machalický,Voříšek(Tříska),Heřmánek-Řezníček(Tomaško),Fouček(Nejedlí)

Tak špatný zápas jsem od našeho týmu už dlouho neviděl.V žádném směru se mu nedařilo a nevypracoval si ani žádnou velkou šanci.Co se týče našeho soupeře,nebylo to o nic lepší,ale musím uznat že byl fotbalovější.Tedy jednoduše řečeno ani jeden tým si v tomto zápase nezasloužil víc jak bod.První gól padl,po hrubce našeho golmana,který vyrazil míč na soupeřova hráče a ten už měl lehkou práci(celá akce mi ovšem připadala ofsajdová!!Dorážející hráč totiž stál v momentu střeli na branku dobré 3 metry za posledním našim hráčem,což mi nemohl potvrdit ani vyvráti pomezní rozhodčí, jelikož byl v onen okamžit  uplně jinde než by měl být).Do přestavký se hrala taklzvaná ,,nakopávaná" a ani jeden tým neměl šanci, která by znepokojila jednoho nebo druhé brankáře.Po poločase přišla naše minuta slávy, a to když   zafungovala spolupráce na levé straně,po které se dostal náš kapitán Kuba Machalícký za hostující obranu a po pár metrech byl nedovoleně zastaven v pokutovém území.Rozhodčí sice chvíly váhal,ale nakonec penaltu odpískal.Míč si postavil Kuba Heřmánek a bez problémů zavěsil-1:1.Dlouho nám ale remízový stav nevydržel a po pár minutách to bylo 2:1 pro hosty.Po přímém kopu míč záhadně prolétl skrz klubko hráčů a  doklopítal až k uplně volnému hráči Chodova,který měl lehkou práci.Hned na to padl další gól.A můžu Vám říct,že sem takový gól nikdy neviděl. Gól padl totiž tak,že utočník Chodova,stojící na hranici penalty, ,,nejspíš" trefil míč uplně jinak než chtěl,a ten skončil v síti po neuvěřitelném,ale opravdu neuvěřitelném oblouku.Jestli to tak opravdu hráč Chodova chtěl,tak nevím co dělá v 2.třídě.Byl to nevydařený zápas, ale doufejme, že příští zápas s Kyjemi bude pro nás štastnější.