Fotbal v Klánovicích

Mistrovské zápasy

1."mistrák"FK Klánovice-Sokol Dolní Počernice 1:0 (0:0)

Machalický-

sestava FKK:

Antoš-Vydiečan,Fiala,Horňák,Maiello-Heřmánek,Machalický,Mareška,Šilhán-Řezníček,Fouček

 

 

Všichni jsme rádi že se první zápas vydařil!!!!!!

 

Zápas začal něco po půl jedenácté.Naší hráči byli od začátku fotbalovejší ale žádnou ze šancí proměnit nedokázali.Několikrát se stalo že náš utočník Kuba Řezníček šel sám nabránu,ovšm nikdy nedokázal vystřelit tak aby vyrazněji ohrozil branku.To soupeř měl šancí méňě ale o to nebezpečnější.Za všechny zmínim jednu kdy naši obranci nechali z velkého vápna vystřelit počerníckého hráče,jeho střelu do levého růžku však skvěle vytáhl robinsonádou brankář Kuba Antoš.Po poločase naši hráči začli opravdu vlažne a fotbal nebyl moc pohledný,připomínal spíše nohejbal,jelikož hráči si míč přehazovali sem tam.I přesto se však několikrát podařilo dostat za počernickou obranu,ale jen v několika připadech z toho bylo větší ohrožení.Poprvé když  se Kuba Řezníček sám z velkého ůhlu před brankou netrefil míč idealně a podruhé když kapitán Kuba Machalický ze slibné šance přestřelil.Pak ovšem přišla golová situakce.Prsty v ní měl znovu kapitán Kuba Machalický který sám před brankou trefil nejprve tyč a odražený míč pak dorazil do zcela odkrýté branky.Za zmínku stojí i výkonlevého založníka Kuby Heřmánka,který  do té doby než vystřídal posílal skvělé míče pro utočníky a spoustu šancí připravil.Tak to byl první jarní zápas ve kterém zazařili čtyři Kubové.
Žádné komentáře
 
Tyto stránky jsou optimalizovány pro internetový prohlížeč Mozzilla Firefox,v jiném prohlížeči můžou nastat grafické chyby.