FK Klánovice-Sk Union Vršovice 2:0 (1:0)

Voříšek,Mareška-

sestava:Vašíček-Vydiečan,Machalický,Horňák,Majelo-
Zach,Voříšek,Mareška(Šilhán),Rolák{Mencl(Nejedlí)}-
Řehák,Fouček

Krásný zápas odehrály všichni hráči.Krásné akce,kličky i tak jde celý zápas charakterizovat.Hned v první akci musel golman domácích vyrážet míč na břevno.I přesto měli Klánovice v prvním poločase vce ze hry,jen zhruba v pulce prvního poločasu se mezi obránci prosmýkl drzý útoční Vršovic a barankař Vašíček se po jeho ráně jen stěží natahoval,ovšem jeho věrní pomocníci,tyče a břevna mu i tentokrát pomohly.Zdálo se že do kabin se půjde za bez gólového stavu když v tom Klánovice rozehrály akci na jejimž konci hráč Voříšek nekomromistně vsítil gól.
I drůhy poločas byl v celku vyrovnaný s větší nadvládou Klánovic.Na tyče ovšem vyhrály hostí,jelikož nedlouho po začátku druhé půli vyrazil střelu Vršovic brankář Vašíček opět na břevno.Po tomto momentu ale hráčům Vrčovic docházelútočný půd,a jíné velké šance si už nevypracovaly.Za to domací,které hnaly dopředu několik desítek díváku,se dostávaly do šanci ale nedokázali je zakončit.To se povedlo až vzávěru Pavlu Mareškovy který překrásnou střelou k levé tyči zvýšil na 2:0.Tímto vysledkem zapas skončil.Hoši děkujem