TJ Jižní Město Chodov - FK Klánovice 1:0 (1:0)

Sobota 14.10. od 11:45

Klánovice:Vašíček-Nejedlí,Horňák,Mareška,Maiello-
Heřmánek(Tříska),Lorenc,Rolák(Mencl),Šilhán-Řehák,Fouček

První (ale dofejme i poslední)prohra!!!

Dobrý den i tentokrát je pro vás připraven rozbor utkání.Dnes trochu smutný protože naše mužstvo prohrálo,i přesto se ale nemusíme za nic stydět.Zápas bych začátkem přirovnal k zápasu s rapidem (mimochodem Rapid-Kyje 0:0).Hned na začátku byl soupeř lepší a gól dával zhruba po pěti minutách hry z přímého volného kopu jenže pak znovu zapůsobila mocná sila a my začali soupeře přetlačovat,ale šance minimální spíše řečeno žádné,jen bojovnost.Po půli se přece jen nějaké šance objevili ale něco jim chybělo,a to něco bylo přesné zakončení,z mnoha zmíním šanci Marka Řeháka který sám před brankařem udělal dvě zbytečné kličky místo střelby,načež se mu druhá klička samozřejmě nepovedla a míč putoval k radosti domácích daleko od jejich branky.Na co jsme vyhráli byla určitě bojovnost,ale na tu se (občas) bohužel nehraje.Soupeře bych chtěl pochválit za profesionální udržení pozitivního stavu.Jinak zápas probíhal ve velmi přátelském duchu a hráči navzájem na hřišti vtipkovali a pomáhali si.Pan rozhodčí zdá se trochu vyčníval ale to mu jistě odpustíme(zamhouříme-li jedno oko nad nezapískanou penaltu Klánovic a druhé oko nad nezapísknutou penaltou Chodova).Tímto se loučí ze zápasu Chodov Klánovice a těším se na velký zápas proti (slaboučkým) Kyjím